D-Team steekt de handen uit de mouwen

Dat D-Teach over een ijzersterk team beschikt, hebben we de voorbije weken nog maar eens bewezen. Naast onze inspanningen om Belgische leerkrachten te ondersteunen bij het digitaal afstandsonderwijs, blijven onze online lessen feilloos verder gaan.

Online lessen
Nu de naschoolse activiteiten van vele D-Teach kinderen tot een minimum beperkt worden, komt extra tijd vrij voor online lessen. Heel wat leerlingen vragen een extra lesmoment of extra huiswerk op onze online oefenplatformen. Binnen ons flexibel systeem kan dat allemaal! En zo schakelen onze leerlingen een versnelling hoger en start hun vakantie iets vroeger. 🙂

Sterke teamspirit
We hechten veel belang aan een goede samenwerking met al onze collega’s. Omdat ook heel wat leden van het D-Team in het buitenland wonen, vergaderen we telkens online. Collega’s die al jaren online les geven delen hun kennis en ervaringen met nieuwe collega’s, die zich meteen gesteund voelen en vertrouwen krijgen om er zelf ook helemaal voor te gaan. Onder leiding van een klein team van coördinatoren bespreken we nieuwe ontwikkelingen en maken we goede afspraken. Samen staan we sterk!

Wil je meer weten over ons team? Maak kennis met onze collega’s.
Ben je geïnteresseerd om deel uit te maken van ons team? Lees onze open vacature.Vragen?

Try-out les?

Nieuwsbrief