Leerlingen interviewen Belgische Digital Champion

Mevr. Saskia Van Uffelen is onze Belgische Digital Champion. Zij is door de Europese Unie aangesteld om de digitale samenleving een boost te geven.

Vorig jaar kregen enkele D-Teach leerlingen de kans om Saskia Van Uffelen te interviewen. Het interview was extra bijzonder, omdat onze leerlingen opgroeien in verschillende contexten in een internationale omgeving. De vragen die ze stelden waren dus best kritisch en te beantwoorden vanuit meerdere invalshoeken. Van harte dank aan Dimitri (Singapore), Selien (Portugal), Joannes (China), Jules (VK) en Nouk (Singapore)!

D-Teach is lid van digitalchampions.be en draagt graag haar steentje bij om van Belgiƫ en ander EU-lidstaten een digitale samenleving te maken en meer bepaald, om jongeren te begeleiden in het levenslang leren-proces.

 

17 september 2019, MVA



Vragen?

Try-out les?

Nieuwsbrief