Lewis, Eliza en Arno aan het woord bij Karrewiet

Lewis, Eliza en Arno wonen in China, maar door het coronavirus hebben ze na hun vakantie in Cambodja beslist om niet terug naar China te gaan. De scholen zijn er dicht en hun ouders konden niet terug gaan werken. Daarom wonen ze nu samen met hun ouders in Sluis, net over de Nederlandse grens.

Het Vlaamse jeugdjournaal Karrewiet bracht een bezoek aan onze leerlingen Lewis, Eliza en Arno. Wat een fijne ervaring! Het is best spannend om in de spotlights te staan. En wat deden ze het goed! Het coronavirus zorgt ervoor dat ze voorlopig niet terug naar huis kunnen gaan. Via e-learning kunnen de lessen van hun Chinese school wel doorgaan, en krijgen ze uitzonderlijk eens Nederlandse les “in real life”. Terwijl online lessen voor de meeste kinderen nog onbekend is, hebben Lewis, Eliza en Arno al heel wat ervaring met deze 21e eeuwse vaardigheid. 🙂

Bedankt aan Karrewiet voor deze fijne samenwerking!Vragen?

Try-out les?

Nieuwsbrief